Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zobacz więcej
Open
X

Firma. wywóz śmieci

BAKUN – wywóz gruzu, wywóz śmieci, wywóz odpadów w Koninie i okolicach

Zakład Oczyszczania Terenu „BAKUN” Andrzej Bakun istnieje od 1992r. Od tego czasu jesteśmy firmą stale rozwijającą się w zakresie gospodarki odpadami o ugruntowanej pozycji na rynku, działamy od ponad 20 lat. Zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam podnosić jakość naszych usług oraz dopasować naszą ofertę do zapotrzebowania rynku, w taki sposób, aby spełniała ona wszystkie oczekiwania naszych nowych i dotychczasowych klientów.
Głównym zakresem działalności naszej firmy jest odbiór odpadów komunalnych, zagospodarowanie surowców wtórnych, asenizacja oraz mechaniczne zamiatanie ulic i placów.
Nasze działania skierowane są do szerokiego grona Klientów, którzy stawiają na precyzję, rzetelność i terminowość wykonywania usług. Cechuje nas elastyczność oraz dostosowywanie się do potrzeb i terminów Klienta.  Zapewniamy profesjonalną obsługę ze wskazaniem rozwiązań najbardziej efektywnych i najbardziej korzystnych cenowo.
Dysponujemy odpowiednim kapitałem ludzkim oraz parkiem maszynowym, które czynią z nas jedną z najlepszych firm w naszym regionie.
Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych usług i nawiązania korzystnej współpracy.

KM-232